R.A.T.M.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RUSZTOWAŃ

Montaż, demontaż, wynajem rusztowań

Rusztowania KatowiceNasze długoletnie doświadczenie, rozbudowany park maszynowy oraz kapitał ludzki, pozwala nam na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług i zadowolenie najbardziej wymagających klientów. 
 
Posiadany przez nas system rusztowań plettac pozwala kreować najbardziej skomplikowane konstrukcje rusztowaniowe. Z powodzeniem wykorzystujemy je w przemyśle czy pracach konserwatorskich na obiektach zabytkowych, które należą do najbardziej skomplikowanych robót. System rusztowań ramowych plettac jest jednym z najbardziej znanych i docenianych w Polsce i Europie.
 
Ze względu na jego dużą modularność: długość podestów 0,7m, 1,0m, 1,5m, 2,0m, 2,5m i 3,0m pozwala na maksymalne dostosowanie do obiektu. Posiadane przez nas elementy uzupełniające: konsole poszerzające podest roboczy od 30 do 100cm, dźwigary kratowe,ramy gzymsowe, ramy przejścia chodnikowego, dodatkowo zwiększają ergonomię i bezpieczeństwo pracy oraz umożliwiają wykonanie skomplikowanych konstrukcji.
 
Dysponujemy ok. 70.000,0 m2 rusztowań. Posiadamy flotę kilkunastu samochodów ciężarowych, która sprosta najbardziej złożonym zadaniom logistycznym. Zatrudniamy doświadczonych monterów rusztowań z niezbędnymi szkoleniami i uprawnieniami. Poprzez cykl szkoleń i uprawnień stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.
 
Prowadzimy doradztwo projektowo-techniczne. Współpracujemy z biurem projektowym posiadającym wieloletnie doświadczenie w projektowaniu konstrukcji rusztowaniowych. Zapewniamy optymalny dobór rusztowań i urządzeń transportu pionowego do potrzeb i oczekiwań Klienta. Ciesząc się zaufaniem firm budowlanych wykonujemy również montaże rusztowań z powierzonego nam materiału (rusztowania ramowe, modułowe, przejezdne).
 
Dodatkowo aby sprostać Państwa wymaganiom uzupełniliśmy naszą ofertę o montaż i wynajem ogrodzeń tymczasowych placów budów. Przęsła ogrodzeniowe ażurowe o wymiarach 3,5mb długości i 2,0m wysokości pozwalają ogrodzić duże place budów jak i małe podręczne magazyny (np. podczas prowadzenia prac dociepleniowych na styropian i zaplecze).


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
 
 

Rusztowania RATM - SprzedażProponujemy Państwu zakup rusztowań ramowych systemu plettac. System ten jest jednym z najbardziej znanych i docenianych w Polsce i Europie.

 

Zalety systemu rusztowań plettac:

  prosty i szybki montaż  (intuicyjny w montażu system – wystarczy tylko 2 pracowników);
  możliwość dowolnego dopasowania do obiektu (duża modularność systemu i duża ilość elementów dodatkowych);
  doskonała logistyka ( system łatwy w magazynowaniu i transporcie );

Podstawowym elementem nośnym rusztowań są ramy pionowe o szerokości 0,74m i wysokości 2,0m. Rama posiada 2 rygle poziome: górny, na który mocujemy bezpośrednio podesty nakładając je na trzpienie i dolny, który blokuje nam podest na którym stoimy.
 
Podesty robocze (drewniane lub stalowe) zapewniają sztywność w płaszczyźnie poziomej rusztowania, do zachowania sztywności w płaszczyźnie pionowej służą stężenia ukośne. Duża modularność systemu: długość podestów 0,7m, 1,0m, 1,5m, 2,0m, 2,5m i 3,0m pozwala na maksymalne dostosowanie do obiektu.

 

Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz elementów uzupełniających:

  konsole poszerzające,
  dźwigary kratowe,
  ramy gzymsowe,
  ramy przejścia chodnikowego.

Tak bogata paleta elementów dodatkowych rusztowań, którą możemy użyć w każdym momencie montażu pozwala na maksymalne dopasowanie do obiektu
i zdecydowanie zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo pracy.
 
Rusztowania ramowe systemu plettac z powodzeniem można wykorzystać w wielu gałęziach budownictwa: do lekkich prac malarskich, remontów w przemyśle czy pracach konserwatorskich na obiektach zabytkowych. Dodatkowo proponujemy Państwu zakup rusztowań modułowych systemu plettac oraz rusztowań przejezdnych znanych europejskich producentów.
Nasze rusztowania wykorzystywane są z powodzeniem na budowach w największych miastach Śląska: Katowice, Zabrze i Gliwice.

 

W naszej ofercie posiadamy szeroka paletę akcesoriów do rusztowań:

  stopy rusztowań (od 40 do 100cm);
  złączki: krzyżowe, obrotowe, poręczowe;
  łączniki kotwiące;
  siatki i plandeki ochronne;
  profesjonalne wciągarki linowe Geda Maxi;
  profesjonalne klucze do montażu rusztowań;
  ogrodzenia tymczasowe;

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie mając na uwadze jego aktualne potrzeby.

 

W sprawie sprzedaży rusztowań prosimy o kontakt:

  telefoniczny: 662-017-699
  emailowy: a.chwastek@ratm.com.plZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest RATM Rusztowania, siedziba: Gliwice, Toruńska 8.